W ramach projektu Jestem z Wrocławia, więc myślę odbył się Kulig Filozoficzny! Odwiedził następujące miejsca wrocławskiej edukacji:

W poniedziałek, 6 II 2017 r., godz. 13.30 - 15.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 5 gospodarze pod opieką Wiktora Figla wraz z gośćmi z Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 3 wspólnie zastanawiali się: Dlaczego słowa są jak skrzynie?; przy okazji budując podstawę Bałwana Filozoficznego.

We wtorek, 7 II 2017 r., godz. 15.20 - 16.50 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 3 gospodarze pod opieką Łukasza Nyslera wraz z gośćmi z Gimnazjum Nr 14 pracowali ze śnieżkami sensu, z których dobudowali kolejną część korpusu BF.

W środę, 8 II 2017 r., godz. 16.00 - 17.30 w Gimnazjum Nr 14 gospodarze pod opieką Katarzyny Kuczyńskiej wraz z gośćmi ze szkoły podstawowej  82 oraz Małej Uczelni wspólnie zbadali: Ile języków jest ukrytych w ciele?, co wzbogaciło BF o głowę.

W czwartek, 9 II 2017 r., godz. 10.30 - 12.00 w Szkole Podstawowej Nr 3 gospodarze pod opieką Sebastiana Wachowiaka wraz z gośćmi doświadczyli zimy stulecia w świecie mojego języka, a BF uzyskał niezbędne atrybuty.

FOTO

W sobotę, 11 II 2017 r., godz. 11.00 - 15.00 w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Wrocławskiego spotkaliśmy się na zamykającym Filozoficzny Kulig  seminarium pt.:
Czy Bałwan może być patronem edukacji? O heterogenicznych inspiracjach oraz procesualnym rozumieniu nauczania filozofii.

PLAKAT/PROGRAM

KATARZYNA KUCZYŃSKA - SCENARIUSZ ZAJĘĆ